Przekaźnik; Relpol; R4N-2014-23-5230-WTL; 4 styki przełączne; 230V; 6A
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przekaźnik; elektromagnetyczny przemysłowy; R4N-2014-23-5230-WTL; 230V; AC; 4 styki przełączne; 6A; do gniazda; Relpol; RoHS Nr kat.: 41102 Nr katalogowy: 41102 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Info |
|---|
| Przekaźnik z diodą sygnalizacyjną LED |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Przekaźnik |
| Typ | elektromagnetyczny przemysłowy |
| Symbol | R4N-2014-23-5230-WTL |
| Napięcie sterujące | 230V |
| Rodzaj napięcia sterującego | AC |
| Konfiguracja styków | 4 styki przełączne |
| Znamionowy prąd styków AC | 6A |
| Znamionowe napięcie styków AC | 250V AC |
| Znamionowy prąd styków DC | 6A |
| Znamionowe napięcie styków DC | 24V DC |
| Sposób montażu | do gniazda |
| Producent | Relpol |
| Certyfikaty | RoHS |
| Pasuje do gniazda | GZT4, GZM4,G4,SU4D |
| Materiał styku | AgNi |
| Rezystancja cewki | 16100Ohm |