Triak; LGE; BTA41-600BRG
Triak; BTA41-600BRG; 40A; 600V; TO247AD (TO3P); przewlekany (THT); izolowany; 50mA; LGE; RoHS; BTA41-600B
 Artykuł
Nr kat.: 41954
Nr katalogowy: 41954
Stan: 45 szt.
Ilość minimalna: 1
Wielokrotność: 1
Ilość [ szt. ]Cena netto
2+9,54
Ilość:
 Dane szczegółowe
NazwaTriak
SymbolBTA41-600BRG
Prąd przewodzenia40A
Napięcie wsteczne600V
ObudowaTO247AD (TO3P)
Montażprzewlekany (THT)
Właściwości półprzewodnikówizolowany
Prąd bramki50mA