Przełącznik; Onpow; GQ19F-10E/J/R/24v/S
Przełącznik; przyciskowy; GQ19F-10E/J/R/24v/S; OFF-(ON); 1 tor; podświetlenie LED 24V; czerwony; monostabilny; na panel; 220V AC; 2A; 36V DC; 19mm; IP65; Onpow; RoHS Nr kat.: 42230 Nr katalogowy: 42230 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
| Info |
|---|
| Artykuł dostępny na zamówienie. |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Przełącznik |
| Rodzaj przełącznika | przyciskowy |
| Symbol | GQ19F-10E/J/R/24v/S |
| Sposób przełączania | OFF-(ON) |
| Ilość torów | 1 tor |
| Kolor elementu wykonawczego | srebrny stalowy |
| Kształt przycisku | płaski |
| Podświetlenie | podświetlenie LED 24V |
| Kolor podświetlenia | czerwony |
| Kształt podświetlenia | nie dotyczy |
| Typ przełącznika | monostabilny |
| Montaż mechaniczny | na panel |
| Wyprowadzenia | do lutowania |
| Ilość pozycji | 2 pozycje |
| Napięcie przełączania AC | 220V AC |
| Prąd styków DC | 2A |
| Napięcie przełączania DC | 36V DC |
| Otwór montażowy / raster | 19mm |
| Głębokość montażowa | 27mm |