Przekaźnik; Onpow; ORU4ZL24DC; 4 styki przełączne; 24V; 5A
Przekaźnik; elektromagnetyczny przemysłowy; ORU4ZL24DC; 24V; DC; 4 styki przełączne; 5A; do lutowania; do gniazda; Onpow; RoHS Nr kat.: 42323 Nr katalogowy: 42323 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Przekaźnik |
| Typ | elektromagnetyczny przemysłowy |
| Symbol | ORU4ZL24DC |
| Napięcie sterujące | 24V |
| Rodzaj napięcia sterującego | DC |
| Konfiguracja styków | 4 styki przełączne |
| Znamionowy prąd styków AC | 5A |
| Znamionowe napięcie styków AC | 250V AC |
| Znamionowy prąd styków DC | 5A |
| Znamionowe napięcie styków DC | 24V DC |