Łączówka; 15EGTVC-3.81-08P; 8 torów
| Artykuł | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Łączówka; 15EGTVC-3.81-08P; 8 torów; R=3,81mm; 9,2mm; 8A; 125V; przewlekany (THT); proste; zamknięta; zielony; Golten; RoHS Nr kat.: 42406 Nr katalogowy: 42406 Ilość minimalna: 10 Wielokrotność: 5
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Łączówka |
| Typ łączówki | rozłączna ARK |
| Symbol | 15EGTVC-3.81-08P |
| Liczba torów / pinów | 8 torów |
| Raster wyprowadzeń | R=3,81mm |
| Wysokość (bez pinów) | 9,2mm |
| Prąd znamionowy | 8A |
| Napięcie znamionowe | 125V |