Łączówka; EDV-3.81-08P; 8 torów
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Łączówka; EDV-3.81-08P; 8 torów; R=3,81mm; 9,3mm; 8A; 300V; przewlekany (THT); proste; zamknięta; zielony; KLS; RoHS; STL1550 Nr kat.: 42519 Nr katalogowy: 42519 Ilość minimalna: 10 Wielokrotność: 1
| Typ łączówki | rozłączna ARK |
| Symbol | EDV-3.81-08P |
| Liczba torów / pinów | 8 torów |
| Raster wyprowadzeń | R=3,81mm |
| Wysokość (bez pinów) | 9,3mm |
| Prąd znamionowy | 8A |
| Napięcie znamionowe | 300V |