Łączówka; EDK-3.81-08P-4S; 8 torów
Łączówka; EDK-3.81-08P-4S; 8 torów; R=3,81mm; 15,6mm; 8A; 300V; na przewód; kątowe 90°; otwór kwadratowy; śruba prosta; śrubowy; pionowy; 1,0mm2; zielony; KLS; RoHS; AK1550
 Artykuł
Nr kat.: 42525
Nr katalogowy: 42525
Stan: 88 szt.
Dostawa 500 [ termin nieokreślony ]
Ilość minimalna: 2
Wielokrotność: 1
Ilość [ szt. ]Cena netto
2+3,13
Ilość:
 Dane szczegółowe
NazwaŁączówka
Typ łączówkirozłączna ARK
SymbolEDK-3.81-08P-4S
Liczba torów / pinów8 torów
Raster wyprowadzeńR=3,81mm
Wysokość (bez pinów)15,6mm
Prąd znamionowy8A
Napięcie znamionowe300V