Czujnik; fotoelektryczny; YUMO; G12-3A07PA
Czujnik; fotoelektryczny; G12-3A07PA; PNP; NO; odbiciowy; 70mm; 10÷30V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 12mm; z przewodem 2mb; YUMO; RoHS
 Pliki do pobrania
Karta katalogowa
 Artykuł
Nr kat.: 42585
Nr katalogowy: 42585
Stan: 0 szt.
Dostawa 150 [ planowana na 2026-07-15 ]
Ilość minimalna: 1
 Dane szczegółowe
NazwaCzujnik
Typ czujnikafotoelektryczny
SymbolG12-3A07PA
Typ wyjściaPNP
Funkcja wyjściaNO
Tryby pracy czujnika fotolektrycznegoodbiciowy
Strefa działania70mm
Zakres napięcia zasilającego10÷30V
Rodzaj napięcia zasilającegoDC
Maksymalny prąd pracy200mA
Rodzaj obudowycylindryczny metalowy
Średnica / wymiary czujnikafi 12mm
Długość czujnika60mm