Czujnik; fotoelektryczny; Greegoo; G12-3A07PA
Czujnik; fotoelektryczny; G12-3A07PA; PNP; NO; odbiciowy; 70mm; 10÷30V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 12mm; z przewodem 2mb; Greegoo; RoHS
Czujnik; fotoelektryczny; G12-3A07PA; PNP; NO; odbiciowy; 70mm; 10÷30V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 12mm; z przewodem 2mb; Greegoo; RoHS Czujnik; fotoelektryczny; G12-3A07PA; PNP; NO; odbiciowy; 70mm; 10÷30V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 12mm; z przewodem 2mb; Greegoo; RoHS
 Pliki do pobrania
PDF
 Artykuł
Nr kat.: 13351
Nr katalogowy: 13351
Stan: 78 szt.
Dostawa 100 [ planowana na 2026-07-03 ]
Ilość minimalna: 1
Wielokrotność: 1
Ilość [ szt. ]Cena netto
Ilość:
 Info
Czujnik fotoelektryczny odbiciowy PNP NO
Zasilanie 10-30V DC
Obciążenie maks 200mA
Dystans 0-7 cm
Średnica 12mm
Przyłącze przewód 2m
Producent: GREEGOO
 Dane szczegółowe
NazwaCzujnik
Typ czujnikafotoelektryczny
SymbolG12-3A07PA
Typ wyjściaPNP
Funkcja wyjściaNO
Tryby pracy czujnika fotolektrycznegoodbiciowy
Strefa działania70mm
Zakres napięcia zasilającego10÷30V
Rodzaj napięcia zasilającegoDC
Maksymalny prąd pracy200mA
Rodzaj obudowycylindryczny metalowy
Średnica / wymiary czujnikafi 12mm
Długość czujnika60mm