Łączówka; EK350V-03P; 3 tory
Łączówka; EK350V-03P; 3 tory; R=3,50mm; 8,5mm; 10A; 300V; przewlekany (THT); proste; otwór kwadratowy; śruba prosta; śrubowy; pionowy; 0,14÷1,5mm2; zielony; Dinkle; RoHS Nr kat.: 42721 Nr katalogowy: 42721 Ilość minimalna: 2 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Łączówka |
| Typ łączówki | nie dotyczy |
| Symbol | EK350V-03P |
| Liczba torów / pinów | 3 tory |
| Raster wyprowadzeń | R=3,50mm |
| Wysokość (bez pinów) | 8,5mm |
| Prąd znamionowy | 10A |
| Napięcie znamionowe | 300V |