Kondensator; EEUFR1E222L; Panasonic; 2200uF; 25V
Kondensator; niskoimpedancyjny; elektrolityczny; EEUFR1E222L; 2200uF; 25V; FR-A; fi 12,5x30mm; 5mm; przewlekany (THT); luzem; Panasonic; RoHS
 Pliki do pobrania
Karta katalogowa
 Artykuł
Nr kat.: 42976
Nr katalogowy: 42976
Stan: 164 szt.
Ilość minimalna: 2
Wielokrotność: 1
Ilość [ szt. ]Cena netto
2+5,56
Ilość:
 Dane szczegółowe
NazwaKondensator
Typ kondensatoraelektrolityczny; niskoimpedancyjny
Oryginalny symbol producentaEEUFR1E222L
Pojemność2200uF
Napięcie pracy kondensatora25V
Seria kondensatoraFR-A
Tolerancja20%
Rodzaj obudowyfi 12,5x30mm
Raster wyprowadzeń5mm
Montaż elektrycznyprzewlekany (THT)
Rodzaj opakowanialuzem
Temperatura pracy-40...+105°C
Impedancja13mOhm