Wtyk; Weipu; WA22J7Z1; 7 torów; 250V
Wtyk; WA22J7Z1; 7 torów; proste; lutowany; 0,75mm2; WA22; na panel; 22mm; nylon66; czarny; IP67; 10A; 250V; Weipu; RoHS Nr kat.: 43170 Nr katalogowy: 43170 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Info |
|---|
| Układ wyprowadzeń złącz: 6+PE |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Wtyk |
| Symbol | WA22J7Z1 |
| Liczba torów / pinów | 7 torów |
| Orientacja złącza | proste |
| Montaż przewodu | lutowany |
| Przekrój przewodu | 0,75mm2 |
| Seria złącza przemysłowego | WA22 |
| Montaż złącza | na panel |
| Średnica otworu montażowego | 22mm |
| Sposób blokowania złącz | skręcane |
| Materiał korpusu złącza | nylon66 |
| Kolor korpusu / izolatora złącza | czarny |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Prąd znamionowy | 10A |
| Napięcie znamionowe | 250V |