Łączówka; ECH381R-05P; 5 torów
Łączówka; ECH381R-05P; 5 torów; R=3,81mm; 7,2mm; 8A; 300V; przewlekany (THT); kątowe 90°; zamknięta; lutowany; zielony; Dinkle; RoHS Nr kat.: 43993 Nr katalogowy: 43993 Ilość minimalna: 2 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Łączówka |
| Typ łączówki | rozłączna ARK |
| Symbol | ECH381R-05P |
| Liczba torów / pinów | 5 torów |
| Raster wyprowadzeń | R=3,81mm |
| Wysokość (bez pinów) | 7,2mm |
| Prąd znamionowy | 8A |
| Napięcie znamionowe | 300V |