Przekaźnik; Greegoo; ISSR-60DA; SSR (półprzewodnikowy); 3÷48V; 60A
Przekaźnik; SSR (półprzewodnikowy); 1-fazowy; ISSR-60DA; 20mA; 3÷48V; DC; 60A; 24÷480V; AC; przełączanie w zerze; triak; śrubowy na panel; 1 styk zwierny; Greegoo; RoHS; CE Nr kat.: 44875 Nr katalogowy: 44875 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Info |
|---|
| Małe wymiary: L52 x W34,5 x H26 Inteligentne ograniczenie prądu gdy temperatura przekaźnika przekracza 110°C Od 40A należy stosować radiator z wymuszonym przepływem powietrza lub chłodzenie wodne. Przy obciążeniach indukcyjnych stosujemy warystor po stronie obciążenia. Napięcie warystora 1,6-1,9 napięcia obciażenia. |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Przekaźnik |
| Typ | SSR (półprzewodnikowy) |
| Wersja przekaźnika SSR | 1-fazowy |
| Symbol | ISSR-60DA |
| Maksymalny prąd sterujący SSR | 20mA |
| Napięcie sterujące | 3÷48V |
| Rodzaj napięcia sterującego | DC |
| Maksymalny prąd przełączania SSR | 60A |
| Zakres napięcia przełączania SSR | 24÷480V |