Gniazdo przekaźnika; Hongfa; 41F-1Z-C2-1
 Pliki do pobrania
PDF
 Artykuł
Nr kat.: 09896
Nr katalogowy: 09896
Stan: 1006 szt.
Ilość:
 Info
Do przekaźnika HF41F z cewką 6-24V DC
Wejście: 6-24V DC/AC; wyjście: 250V AC
Montaż na szynę 35mm
Wymiary: 88,3 x 5 x 70,9 mm
 Dane szczegółowe
NazwaGniazdo przekaźnika
Symbol41F-1Z-C2-1