Gniazdo przekaźnika; Hongfa; 41F-1Z-C2-5
 Pliki do pobrania
PDF
 Artykuł
Nr kat.: 09897
Nr katalogowy: 09897
Stan: 249 szt.
Ilość:
 Info
Do przekaźnika HF41F z cewką 5-24V DC
Wejście: 5-24V DC; wyjście: 250V AC
Montaż na szynę 35mm
Wymiary: 88,3 x 5 x 70,9 mm
 Dane szczegółowe
NazwaGniazdo przekaźnika
Symbol41F-1Z-C2-5