Przełącznik; Onpow; GQ12S-10/T-R
Przełącznik; przyciskowy; GQ12S-10/T-R; OFF-(ON); 1 tor; bez podświetlenia; monostabilny; na panel; 2A; 36V DC; 12mm; IP65; Onpow; RoHS
 Pliki do pobrania
PDF | Deklaracja zgodności CE
 Artykuł
Nr kat.: 14504
Nr katalogowy: 14504
Stan: 43 szt.
Ilość minimalna: 1
Wielokrotność: 1
Ilość [ szt. ]Cena netto
1+9,38
Ilość:
 Info
Przycisk chwilowy, kwadrat
Otwór montażowy: 12mm
Kolor: czerwony
Rodzaj styków: śrubowe
Maks obcążenie: 2A/36V DC
Rodzaj przełącznikaprzyciskowy
SymbolGQ12S-10/T-R
Sposób przełączaniaOFF-(ON)
Ilość torów1 tor
Kolor elementu wykonawczegoczerwony
Kształt przyciskuwypukły
Podświetleniebez podświetlenia
Kolor podświetlenianie dotyczy
Kształt podświetlenianie dotyczy
Typ przełącznikamonostabilny
Montaż mechanicznyna panel
Wyprowadzeniaśrubowe
Napięcie przełączania DC36V DC
Otwór montażowy / raster 12mm
Głębokość montażowa15mm