Przełącznik; Howo; LW26-20-M2-I/4P 01; bistabilny; 4 tory; 2 pozycje
Przełącznik; krzywkowy; obrotowy; LW26-20-M2-I/4P 01; 2 pozycje; OFF-ON; 90°; bistabilny; na panel; 4 tory; 2 warstwy; śrubowe; 20A; 440V AC; czarny; 10mm; 64x64mm; 45mm; Howo; RoHS
Przełącznik; krzywkowy; obrotowy; LW26-20-M2-I/4P 01; 2 pozycje; OFF-ON; 90°; bistabilny; na panel; 4 tory; 2 warstwy; śrubowe; 20A; 440V AC; czarny; 10mm; 64x64mm; 45mm; Howo; RoHS Przełącznik; krzywkowy; obrotowy; LW26-20-M2-I/4P 01; 2 pozycje; OFF-ON; 90°; bistabilny; na panel; 4 tory; 2 warstwy; śrubowe; 20A; 440V AC; czarny; 10mm; 64x64mm; 45mm; Howo; RoHS
 Artykuł
Nr kat.: 20433
Nr katalogowy: 20433
Stan: 0 szt.
Dostawa 29 [ termin nieokreślony ]
Rodzaj przełącznikakrzywkowy; obrotowy
SymbolLW26-20-M2-I/4P 01
Ilość pozycji2 pozycje
Sposób przełączaniaOFF-ON
Kąt obrotu90°
Typ przełącznikabistabilny
Montaż mechanicznyna panel
Ilość torów4 tory
Ilość warstw2 warstwy
Kolor elementu wykonawczegoczarny
Otwór montażowy / raster 10mm
Klasa szczelnościnieokreślona
Rozmiar płyty czołowej64x64mm
Opis na płycie czołowejOFF ON
Głębokość montażowa45mm