Gniazdo; Weipu; SP2111C/S12II-1C; 12 torów
| Pliki do pobrania | |
|---|---|
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Gniazdo; SP2111C/S12II-1C; 12 torów; lutowany; 0,75mm2; 4,5-7mm; SP21; na przewód; IP68; 5A; 400V; Weipu; RoHS; SP2111/S12II-1C Nr kat.: 21812 Nr katalogowy: 21812 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Info |
|---|
| Złącze przemysłowe okrągłe, żeńskie, gniazdo, 12pin skręcane, na przewód, gwint zewnętrzny IP68, 400V, 5A długość 64mm, średnica 29mm pasuje do SP2110 |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Gniazdo |
| Symbol | SP2111C/S12II-1C |
| Liczba torów / pinów | 12 torów |
| Orientacja złącza | proste |
| Montaż przewodu | lutowany |
| Przekrój przewodu | 0,75mm2 |
| Średnica zewnętrzna przewodu | 4,5-7mm |
| Seria złącza przemysłowego | SP21 |
| Montaż złącza | na przewód |
| Sposób blokowania złącz | skręcane |
| Materiał korpusu złącza | nylon66 |
| Kolor korpusu / izolatora złącza | niebiesko-czarny |
| Klasa szczelności | IP68 |
| Prąd znamionowy | 5A |
| Napięcie znamionowe | 400V |