Tranzystor; ON Semiconductor; MJE15031G
| Pliki do pobrania | |
|---|---|
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tranzystor; bipolarny; MJE15031G; PNP; 8A; 150V; 50W; 30MHz; TO220; przewlekany (THT); ON Semiconductor; RoHS Nr kat.: 24307 Nr katalogowy: 24307 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Tranzystor |
| Typ tranzystora | bipolarny |
| Symbol | MJE15031G |
| Kierunek przewodnictwa | PNP |
| Prąd kolektora | 8A |
| Napięcie kolektor-emiter | 150V |
| Moc | 50W |
| Częstotliwość | 30MHz |