Przekaźnik; Forward Relays; FRC7C-S-DC12V; elektromagnetyczny samochodowy; 12V; 20A
Przekaźnik; elektromagnetyczny samochodowy; FRC7C-S-DC12V; 12V; DC; 1 styk przełączny; 20A; 14V DC; z konektorami; 1,5W; Forward Relays; RoHS
Przekaźnik; elektromagnetyczny samochodowy; FRC7C-S-DC12V; 12V; DC; 1 styk przełączny; 20A; 14V DC; z konektorami; 1,5W; Forward Relays; RoHS Przekaźnik; elektromagnetyczny samochodowy; FRC7C-S-DC12V; 12V; DC; 1 styk przełączny; 20A; 14V DC; z konektorami; 1,5W; Forward Relays; RoHS
 Pliki do pobrania
Karta katalogowa
 Artykuł
Nr kat.: 29947
Nr katalogowy: 29947
Stan: 28 szt.
Ilość minimalna: 1
Wielokrotność: 1
Ilość [ szt. ]Cena netto
1+9,16
Ilość:
 Dane szczegółowe
NazwaPrzekaźnik
Typelektromagnetyczny samochodowy
SymbolFRC7C-S-DC12V
Napięcie sterujące12V