Zasilacz; LRS-150-12; 12V DC; 12,5A
| Pliki do pobrania | |
|---|---|
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zasilacz; modułowy; LRS-150-12; 12V DC; 12,5A; 150W; sygnalizacyjna dioda LED; Mean Well Nr kat.: 30720 Nr katalogowy: 30720 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Zasilacz |
| Typ | modułowy |
| Symbol | LRS-150-12 |
| Napięcie wyjściowe | 12V DC |
| Maksymalny prąd wyjściowy | 12,5A |
| Moc | 150W |