Agro; A1555.12.1.06; Dławnica; M12
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dławnica; A1555.12.1.06; poliamid; IP68; jasnoszary; M12; 2,5÷6,5mm; 12,0mm; z gwintem metrycznym; Agro; RoHS Nr kat.: 32232 Nr katalogowy: 32232 Ilość minimalna: 3 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Rodzaj akcesoriów do obudow | Dławnica |
| Symbol | A1555.12.1.06 |
| Materiał | poliamid |
| Klasa szczelności | IP68 |
| Kolor | jasnoszary |
| Gwint | M12 |
| Średnica przewodu | 2,5÷6,5mm |
| Otwór montażowy | 12,0mm |
| Wersja akcesoriów | z gwintem metrycznym |
| Producent | Agro |
| Temperatura pracy | -30...+100°C |