Czujnik; indukcyjny; YUMO; LM18-3008PCT
Czujnik; indukcyjny; LM18-3008PCT; PNP; NO/NC; 8mm; 6÷36V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 18mm; 70mm; wysunięty; ze złączem M12-4p; YUMO; RoHS
Czujnik; indukcyjny; LM18-3008PCT; PNP; NO/NC; 8mm; 6÷36V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 18mm; 70mm; wysunięty; ze złączem M12-4p; YUMO; RoHS Czujnik; indukcyjny; LM18-3008PCT; PNP; NO/NC; 8mm; 6÷36V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 18mm; 70mm; wysunięty; ze złączem M12-4p; YUMO; RoHS
 Artykuł
Nr kat.: 34048
Nr katalogowy: 34048
Stan: 281 szt.
Typ czujnikaindukcyjny
SymbolLM18-3008PCT
Typ wyjściaPNP
Funkcja wyjściaNO/NC
Strefa działania8mm
Zakres napięcia zasilającego6÷36V
Rodzaj napięcia zasilającegoDC
Maksymalny prąd pracy200mA
Rodzaj obudowycylindryczny metalowy
Średnica / wymiary czujnikafi 18mm
Długość czujnika70mm