Czujnik; indukcyjny; YUMO; LM18-3005PCT
Czujnik; indukcyjny; LM18-3005PCT; PNP; NO/NC; 5mm; 6÷36V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 18mm; 70mm; zabudowany; ze złączem M12-4p; YUMO; RoHS
Czujnik; indukcyjny; LM18-3005PCT; PNP; NO/NC; 5mm; 6÷36V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 18mm; 70mm; zabudowany; ze złączem M12-4p; YUMO; RoHS Czujnik; indukcyjny; LM18-3005PCT; PNP; NO/NC; 5mm; 6÷36V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 18mm; 70mm; zabudowany; ze złączem M12-4p; YUMO; RoHS
 Artykuł
Nr kat.: 34051
Nr katalogowy: 34051
Stan: 188 szt.
Typ czujnikaindukcyjny
SymbolLM18-3005PCT
Typ wyjściaPNP
Funkcja wyjściaNO/NC
Strefa działania5mm
Zakres napięcia zasilającego6÷36V
Rodzaj napięcia zasilającegoDC
Maksymalny prąd pracy200mA
Rodzaj obudowycylindryczny metalowy
Średnica / wymiary czujnikafi 18mm
Długość czujnika70mm