Czujnik; indukcyjny; YUMO; LM30-3010PC
Czujnik; indukcyjny; LM30-3010PC; PNP; NO/NC; 10mm; 6÷36V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 30mm; 60mm; zabudowany; z przewodem 2mb; YUMO; RoHS
Czujnik; indukcyjny; LM30-3010PC; PNP; NO/NC; 10mm; 6÷36V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 30mm; 60mm; zabudowany; z przewodem 2mb; YUMO; RoHS Czujnik; indukcyjny; LM30-3010PC; PNP; NO/NC; 10mm; 6÷36V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 30mm; 60mm; zabudowany; z przewodem 2mb; YUMO; RoHS
 Artykuł
Nr kat.: 34952
Nr katalogowy: 34952
Stan: 23 szt.
Typ czujnikaindukcyjny
SymbolLM30-3010PC
Typ wyjściaPNP
Funkcja wyjściaNO/NC
Strefa działania10mm
Zakres napięcia zasilającego6÷36V
Rodzaj napięcia zasilającegoDC
Maksymalny prąd pracy200mA
Rodzaj obudowycylindryczny metalowy
Średnica / wymiary czujnikafi 30mm
Długość czujnika60mm