Czujnik; indukcyjny; YUMO; LM18-3005PAT
Czujnik; indukcyjny; LM18-3005PAT; PNP; NO; 5mm; 6÷36V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 18mm; 70mm; zabudowany; YUMO; RoHS Nr kat.: 34974 Nr katalogowy: 34974 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
| Typ czujnika | indukcyjny |
| Symbol | LM18-3005PAT |
| Typ wyjścia | PNP |
| Funkcja wyjścia | NO |
| Strefa działania | 5mm |
| Zakres napięcia zasilającego | 6÷36V |
| Rodzaj napięcia zasilającego | DC |
| Maksymalny prąd pracy | 200mA |
| Rodzaj obudowy | cylindryczny metalowy |
| Średnica / wymiary czujnika | fi 18mm |
| Długość czujnika | 70mm |