Czujnik; indukcyjny; YUMO; LM18-3005NCT
Czujnik; indukcyjny; LM18-3005NCT; NPN; NO/NC; 5mm; 6÷36V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 18mm; 75mm; zabudowany; ze złączem M12-4p; YUMO; RoHS
Czujnik; indukcyjny; LM18-3005NCT; NPN; NO/NC; 5mm; 6÷36V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 18mm; 75mm; zabudowany; ze złączem M12-4p; YUMO; RoHS Czujnik; indukcyjny; LM18-3005NCT; NPN; NO/NC; 5mm; 6÷36V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 18mm; 75mm; zabudowany; ze złączem M12-4p; YUMO; RoHS
 Artykuł
Nr kat.: 34986
Nr katalogowy: 34986
Stan: 20 szt.
Dostawa 50 [ planowana na 2026-07-15 ]
Typ czujnikaindukcyjny
SymbolLM18-3005NCT
Typ wyjściaNPN
Funkcja wyjściaNO/NC
Strefa działania5mm
Zakres napięcia zasilającego6÷36V
Rodzaj napięcia zasilającegoDC
Maksymalny prąd pracy200mA
Rodzaj obudowycylindryczny metalowy
Średnica / wymiary czujnikafi 18mm
Długość czujnika75mm