Czujnik; indukcyjny; YUMO; LM18-3005LA
Czujnik; indukcyjny; LM18-3005LA; dwuprzewodowy; NO; 5mm; 6÷36V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 18mm; 60mm; zabudowany; z przewodem; YUMO; RoHS
 Pliki do pobrania
Karta katalogowa
 Artykuł
Nr kat.: 34987
Nr katalogowy: 34987
Stan: 17 szt.
 Dane szczegółowe
NazwaCzujnik
Typ czujnikaindukcyjny
SymbolLM18-3005LA
Typ wyjściadwuprzewodowy
Funkcja wyjściaNO
Strefa działania5mm
Zakres napięcia zasilającego6÷36V
Rodzaj napięcia zasilającegoDC
Maksymalny prąd pracy200mA
Rodzaj obudowycylindryczny metalowy
Średnica / wymiary czujnikafi 18mm
Długość czujnika60mm