Przełącznik; Onpow; GQ19H-10/S
Przełącznik; przyciskowy; GQ19H-10/S; OFF-(ON); 1 tor; bez podświetlenia; monostabilny; na panel; 2A; 36V DC; 19mm; IP65; Onpow; RoHS
Przełącznik; przyciskowy; GQ19H-10/S; OFF-(ON); 1 tor; bez podświetlenia; monostabilny; na panel; 2A; 36V DC; 19mm; IP65; Onpow; RoHS Przełącznik; przyciskowy; GQ19H-10/S; OFF-(ON); 1 tor; bez podświetlenia; monostabilny; na panel; 2A; 36V DC; 19mm; IP65; Onpow; RoHS
 Artykuł
Nr kat.: 38946
Nr katalogowy: 38946
Stan: 24 szt.
Rodzaj przełącznikaprzyciskowy
SymbolGQ19H-10/S
Sposób przełączaniaOFF-(ON)
Ilość torów1 tor
Kolor elementu wykonawczegosrebrny stalowy
Kształt przyciskuwystający
Podświetleniebez podświetlenia
Kolor podświetlenianie dotyczy
Kształt podświetlenianie dotyczy
Typ przełącznikamonostabilny
Montaż mechanicznyna panel
Wyprowadzeniaśrubowe
Napięcie przełączania DC36V DC
Otwór montażowy / raster 19mm
Głębokość montażowa27mm