Czujnik; indukcyjny; Greegoo; LM30-4015A
Czujnik; indukcyjny; LM30-4015A; dwuprzewodowy; NO; 15mm; 24÷240V; AC/DC; 300mA; cylindryczny metalowy; fi 30mm; wysunięty; z przewodem 2mb; Greegoo; RoHS
 Artykuł
Nr kat.: 40030
Nr katalogowy: 40030
Stan: 4 szt.
Dostawa 20 [ planowana na 2026-07-03 ]
 Dane szczegółowe
NazwaCzujnik
Typ czujnikaindukcyjny
SymbolLM30-4015A
Typ wyjściadwuprzewodowy
Funkcja wyjściaNO
Strefa działania15mm
Zakres napięcia zasilającego24÷240V
Rodzaj napięcia zasilającegoAC/DC
Maksymalny prąd pracy300mA
Rodzaj obudowycylindryczny metalowy
Średnica / wymiary czujnikafi 30mm