Głośnik; KLS3-YS01A-30MM-8R0.5W
| Pliki do pobrania | |
|---|---|
| Artykuł | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Głośnik; KLS3-YS01A-30MM-8R0.5W; 0,5W; 8ohm; punkt lutowniczy; fi 30mm; KLS; RoHS Nr kat.: 44486 Nr katalogowy: 44486 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Głośnik |
| Symbol | KLS3-YS01A-30MM-8R0.5W |
| Poziom dźwięku | nieokreślony |
| Moc | 0,5W |
| Impedancja | 8ohm |
| Częstotliwość rezonansowa | nieokreślone |
| Wyprowadzenia | punkt lutowniczy |
| Wymiary | fi 30mm |