Przekaźnik; Relpol; R15-2012-23-5230 WT; 2 styki przełączne; 230V; 10A
| Pliki do pobrania | |
|---|---|
| Artykuł | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przekaźnik; elektromagnetyczny przemysłowy; R15-2012-23-5230 WT; 230V; AC; 2 styki przełączne; 10A; do gniazda; Relpol; RoHS Nr kat.: 01049 Nr katalogowy: 01049 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Info |
|---|
| Wymiary: 35 x 35 x 54,4 mm |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Przekaźnik |
| Typ | elektromagnetyczny przemysłowy |
| Symbol | R15-2012-23-5230 WT |
| Napięcie sterujące | 230V |
| Rodzaj napięcia sterującego | AC |
| Konfiguracja styków | 2 styki przełączne |
| Znamionowy prąd styków AC | 10A |
| Znamionowe napięcie styków AC | 250V AC |
| Znamionowy prąd styków DC | 10A |
| Znamionowe napięcie styków DC | 24V DC |
| Sposób montażu | do gniazda |
| Producent | Relpol |
| Certyfikaty | RoHS |
| Pasuje do gniazda | PZ8; GZ8; GZU8; GOP8 |
| Materiał styku | AgNi |
| Rezystancja cewki | 7080Ohm |