Tyrystor; WeEn Semiconductors; BT152/800R
Tyrystor; BT152/800R; 20A; 800V; TO220AB; przewlekany (THT); 3mA; WeEn Semiconductors; RoHS Nr kat.: 03457 Nr katalogowy: 03457 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
|---|---|
| Nazwa | Tyrystor |
| Symbol | BT152/800R |
| Prąd przewodzenia | 20A |
| Napięcie wsteczne | 800V |
| Obudowa | TO220AB |
| Montaż | przewlekany (THT) |
| Prąd bramki | 3mA |