Przełącznik; Onpow; GQ12B-10J/A-W
Przełącznik; przyciskowy; GQ12B-10J/A-W; OFF-(ON); 1 tor; bez podświetlenia; monostabilny; na panel; 2A; 36V DC; 12mm; IP65; Onpow; RoHS Nr kat.: 11187 Nr katalogowy: 11187 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
|---|
| Przycisk chwilowy, wypukły Otwór montażowy: 12mm Kolor: biały Rodzaj styków: do lutowania Maks obcążenie: 2A/36V DC |
| Rodzaj przełącznika | przyciskowy |
| Symbol | GQ12B-10J/A-W |
| Sposób przełączania | OFF-(ON) |
| Ilość torów | 1 tor |
| Kolor elementu wykonawczego | biały |
| Ilość pozycji | 2 pozycje |
| Prąd styków DC | 2A |
| Napięcie przełączania DC | 36V DC |
| Otwór montażowy / raster | 12mm |
| Głębokość montażowa | 12mm |