Czujnik; indukcyjny; Greegoo; LM30-34025PA-L
Czujnik; indukcyjny; LM30-34025PA-L; PNP; NO; 25mm; 10÷30V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 30mm; 68mm; wysunięty; z przewodem 3mb; Greegoo; RoHS
 Pliki do pobrania
Karta katalogowa
 Artykuł
Nr kat.: 16698
Nr katalogowy: 16698
Stan: 9 szt.
Dostawa 30 [ planowana na 2026-07-31 ]
Ilość minimalna: 1
Wielokrotność: 1
Ilość [ szt. ]Cena netto
Ilość:
 Info
IP67
Typ czujnikaindukcyjny
SymbolLM30-34025PA-L
Typ wyjściaPNP
Funkcja wyjściaNO
Strefa działania25mm
Zakres napięcia zasilającego10÷30V
Rodzaj napięcia zasilającegoDC
Maksymalny prąd pracy200mA
Rodzaj obudowycylindryczny metalowy
Średnica / wymiary czujnikafi 30mm
Długość czujnika68mm