Łączówka; EDK-5.08-10P-4S; 10 torów
Łączówka; EDK-5.08-10P-4S; 10 torów; R=5,08mm; 17,4mm; 15A; 300V; na przewód; kątowe 90°; otwór kwadratowy; śruba prosta; śrubowy; pionowy; 2,5mm2; zielony; KLS; RoHS
 Pliki do pobrania
Karta katalogowa
 Artykuł
Nr kat.: 24897
Nr katalogowy: 24897
Stan: 0 szt.
Dostawa 500 [ termin nieokreślony ]
Ilość minimalna: 2
Wielokrotność: 1
Ilość [ szt. ]Cena netto
2+3,25
Ilość:
 Dane szczegółowe
NazwaŁączówka
Typ łączówkirozłączna ARK
SymbolEDK-5.08-10P-4S
Liczba torów / pinów10 torów
Raster wyprowadzeńR=5,08mm
Wysokość (bez pinów)17,4mm
Prąd znamionowy15A
Napięcie znamionowe300V