Łączówka; EDRC-5.08-10P-4; 10 torów
| Pliki do pobrania | |
|---|---|
| Artykuł | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Łączówka; EDRC-5.08-10P-4; 10 torów; R=5,08mm; 8,2mm; 15A; 300V; przewlekany (THT); kątowe 90°; zamknięta; zielony; KLS; RoHS Nr kat.: 24939 Nr katalogowy: 24939 Ilość minimalna: 10 Wielokrotność: 10
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Łączówka |
| Typ łączówki | rozłączna ARK |
| Symbol | EDRC-5.08-10P-4 |
| Liczba torów / pinów | 10 torów |
| Raster wyprowadzeń | R=5,08mm |
| Wysokość (bez pinów) | 8,2mm |
| Prąd znamionowy | 15A |
| Napięcie znamionowe | 300V |