Łączówka; EDR-5.08-12P-4; 12 torów
Łączówka; EDR-5.08-12P-4; 12 torów; R=5,08mm; 8,2mm; 15A; 300V; przewlekany (THT); kątowe 90°; otwarta; zielony; KLS; RoHS Nr kat.: 24931 Nr katalogowy: 24931 Ilość minimalna: 5 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Łączówka |
| Typ łączówki | rozłączna ARK |
| Symbol | EDR-5.08-12P-4 |
| Liczba torów / pinów | 12 torów |
| Raster wyprowadzeń | R=5,08mm |
| Wysokość (bez pinów) | 8,2mm |
| Prąd znamionowy | 15A |
| Napięcie znamionowe | 300V |