Złączka; na szynę DIN; 2EHDRD-12P
Złączka; na szynę DIN; rozłączna r=5,08mm; 2EHDRD-12P; zielony; śrubowy; 0,5÷2,5mm2; 12A; 300V; 12 torów; Dinkle; RoHS
 Pliki do pobrania
Karta katalogowa
 Artykuł
Nr kat.: 35541
Nr katalogowy: 35541
Stan: 903 szt.
Ilość minimalna: 1
 Dane szczegółowe
NazwaZłączka
Typ łączówkina szynę DIN
Właściwości złączek na szynęrozłączna r=5,08mm
Symbol2EHDRD-12P
Kolor korpusu / izolatora złączazielony
Montaż przewoduśrubowy
Przekrój przewodu0,5÷2,5mm2
Prąd znamionowy12A
Napięcie znamionowe300V