Łączówka; ELK508V-03P; 3 tory
Łączówka; ELK508V-03P; 3 tory; R=5,08mm; 10mm; 13A; 300V; przewlekany (THT); proste; otwór kwadratowy; śruba prosta; śrubowy; pionowy; 0,14÷1,5mm2; zielony; Dinkle; RoHS
 Pliki do pobrania
Karta katalogowa
 Artykuł
Nr kat.: 42725
Nr katalogowy: 42725
Stan: 1670 szt.
Ilość minimalna: 2
Wielokrotność: 1
Ilość [ szt. ]Cena netto
2+3,00
Ilość:
 Dane szczegółowe
NazwaŁączówka
Typ łączówkizłącze ARK
SymbolELK508V-03P
Liczba torów / pinów3 tory
Raster wyprowadzeńR=5,08mm
Wysokość (bez pinów)10mm
Prąd znamionowy13A
Napięcie znamionowe300V