Łączówka; ELK508V-02P; 2 tory
Łączówka; ELK508V-02P; 2 tory; R=5,08mm; 10mm; 13,5A; 300V; przewlekany (THT); proste; otwór kwadratowy; śruba prosta; śrubowy; pionowy; 0,14÷1,5mm2; zielony; Dinkle; RoHS
 Pliki do pobrania
Karta katalogowa
 Artykuł
Nr kat.: 42724
Nr katalogowy: 42724
Stan: 1691 szt.
Ilość minimalna: 2
Wielokrotność: 1
Ilość [ szt. ]Cena netto
2+2,00
Ilość:
 Dane szczegółowe
NazwaŁączówka
Typ łączówkizłącze ARK
SymbolELK508V-02P
Liczba torów / pinów2 tory
Raster wyprowadzeńR=5,08mm
Wysokość (bez pinów)10mm
Prąd znamionowy13,5A
Napięcie znamionowe300V