Gniazdo; Weipu; WA22K4Z2; 4 tory; 400V
Gniazdo; WA22K4Z2; 4 tory; proste; śrubowy; 2,5mm2; WA22; na panel; 22mm; nylon66; czarny; IP67; 16A; 400V; Weipu; RoHS
Gniazdo; WA22K4Z2; 4 tory; proste; śrubowy; 2,5mm2; WA22; na panel; 22mm; nylon66; czarny; IP67; 16A; 400V; Weipu; RoHS Gniazdo; WA22K4Z2; 4 tory; proste; śrubowy; 2,5mm2; WA22; na panel; 22mm; nylon66; czarny; IP67; 16A; 400V; Weipu; RoHS
 Pliki do pobrania
Karta katalogowa
 Artykuł
Nr kat.: 43165
Nr katalogowy: 43165
Stan: 37 szt.
Ilość minimalna: 1
Wielokrotność: 1
Ilość [ szt. ]Cena netto
Ilość:
 Info
Układ wyprowadzeń złącza: 3+PE
 Dane szczegółowe
NazwaGniazdo
SymbolWA22K4Z2
Liczba torów / pinów4 tory
Orientacja złącza proste
Montaż przewoduśrubowy
Przekrój przewodu2,5mm2
Seria złącza przemysłowegoWA22
Montaż złączana panel
Średnica otworu montażowego22mm
Sposób blokowania złączskręcane
Materiał korpusu złączanylon66
Kolor korpusu / izolatora złączaczarny
Klasa szczelności IP67
Prąd znamionowy16A
Napięcie znamionowe400V