Mikroprzełącznik; Howo; Z-15HW24-B
Mikroprzełącznik; Z-15HW24-B; dźwignia; 120mm; 1NO+1NC wspólny pin; szybkie; śrubowy; 15A; 250V; Howo
Mikroprzełącznik; Z-15HW24-B; dźwignia; 120mm; 1NO+1NC wspólny pin; szybkie; śrubowy; 15A; 250V; Howo Mikroprzełącznik; Z-15HW24-B; dźwignia; 120mm; 1NO+1NC wspólny pin; szybkie; śrubowy; 15A; 250V; Howo
 Pliki do pobrania
PDF
 Artykuł
Nr kat.: 00670
Nr katalogowy: 00670
Stan: 184 szt.
Ilość minimalna: 1
Wielokrotność: 1
Ilość [ szt. ]Cena netto
2+9,56
Ilość:
 Info
Tańszy zamiennik mikroprzełacznika Highly Z15G1705
 Dane szczegółowe
NazwaMikroprzełącznik
SymbolZ-15HW24-B
Rodzaj głowicydźwignia
Długość dźwigni / wysokość trzpienia120mm
Konfiguracja wyjścia1NO+1NC wspólny pin
Sposób przełączaniaszybkie
Montaż przełącznikaprzykręcany
Montaż przewoduśrubowy
Prąd styków15A
Napięcie przełączane250V
Wymiary korpusu49,2x17,5x29,4mm
Klasa szczelnościnieokreślona
ProducentHowo
Certyfikatybrak
 Artykuły powiązane
Osłona mikroprzełącznika; Z15 AA8000; 0A; 0V; Highly; RoHS