Łączówka; XY301VB-02P; 2 tory
Łączówka; XY301VB-02P; AK301; 2 tory; R=5,08mm; 10mm; 16A; 300V; przewlekany (THT); proste; otwór okrągły; śruba maszynowa; śrubowy; poziomy; 1,5mm2; niebieski; Xinya; RoHS Nr kat.: 22182 Nr katalogowy: 22182 Ilość minimalna: 10 Wielokrotność: 5
Ilość: |
| Info |
|---|
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Łączówka |
| Typ łączówki | złącze ARK |
| Symbol | XY301VB-02P |
| Poprzednia nazwa wewnętrzna (FP) | AK301 |
| Liczba torów / pinów | 2 tory |
| Raster wyprowadzeń | R=5,08mm |
| Wysokość (bez pinów) | 10mm |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Napięcie znamionowe | 300V |