Przetwornica; Mornsun; B1205S-1WR2
 Artykuł
Przetwornica; B1205S-1WR2; konwerter DC/DC; 12V (10,8÷13,2)V; DC; 5V; DC; 200mA; 1W; izolowany; 1,5kV; SIL4; przewlekany (THT); Mornsun; RoHS
Nr kat.: 29300
Nr katalogowy: 29300
Stan: 0 szt.
Ilość minimalna: 1
Wielokrotność: 1
Ilość [ szt. ]Cena netto
2+9,20
Produkt wycofany z oferty. Nie można go już zamówić. Podobne produkty znajdziesz tutaj.
 Info
Artykuł dostępny tylko do wyczerpania zapasów.
 Pliki do pobrania
Karta katalogowa
 Dane szczegółowe
NazwaPrzetwornica
SymbolB1205S-1WR2
Rodzaj przetwornicykonwerter DC/DC
Napięcie wejściowe12V (10,8÷13,2)V
Rodzaj napięcia wejściowegoDC
Napięcie wyjściowe5V
Rodzaj napięcia wyjściowegoDC
Prąd wyjściowy200mA
Moc1W
Obwód IN/OUTizolowany
Napięcie izolacji1,5kV