Kondensator; EEUFR1H101B; Panasonic; 100uF; 50VDC
Kondensator; elektrolityczny; niskoimpedancyjny; EEUFR1H101B; 100uF; 50VDC; FR-A; fi 8x11,5mm; 5mm; przewlekany (THT); taśma; Panasonic; RoHS Nr kat.: 42945 Nr katalogowy: 42945 Ilość minimalna: 3 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Kondensator |
| Typ kondensatora | elektrolityczny; niskoimpedancyjny |
| Oryginalny symbol producenta | EEUFR1H101B |
| Pojemność | 100uF |
| Napięcie pracy kondensatora | 50VDC |
| Seria kondensatora | FR-A |
| Tolerancja | 20% |
| Rodzaj obudowy | fi 8x11,5mm |
| Raster wyprowadzeń | 5mm |
| Montaż elektryczny | przewlekany (THT) |
| Rodzaj opakowania | taśma |
| Temperatura pracy | -40...+105°C |
| Impedancja | 61mOhm |