Kondensator; EEUFC1H220; Panasonic; 22uF; 50V
Kondensator; elektrolityczny; niskoimpedancyjny; EEUFC1H220; 22uF; 50V; FC; fi 5x11mm; 2mm; przewlekany (THT); luzem; Panasonic; RoHS
 Artykuł
Nr kat.: 43113
Nr katalogowy: 43113
Stan: 435 szt.
Ilość minimalna: 2
Wielokrotność: 1
Ilość [ szt. ]Cena netto
2+1,38
Oryginalny symbol producentaEEUFC1H220
Pojemność22uF
Napięcie pracy kondensatora50V
Seria kondensatoraFC
Tolerancja20%
Rodzaj obudowyfi 5x11mm
Raster wyprowadzeń2mm
Montaż elektrycznyprzewlekany (THT)
Rodzaj opakowanialuzem
Temperatura pracy-55...+105°C
Impedancja1,3Ohm