Kondensator; EEUFC1H4R7; Panasonic; 4,7uF; 50V
Kondensator; niskoimpedancyjny; elektrolityczny; EEUFC1H4R7; 4,7uF; 50V; FC; fi 5x11mm; 2mm; przewlekany (THT); luzem; Panasonic; RoHS Nr kat.: 42982 Nr katalogowy: 42982 Ilość minimalna: 3 Wielokrotność: 1
| Oryginalny symbol producenta | EEUFC1H4R7 |
| Pojemność | 4,7uF |
| Napięcie pracy kondensatora | 50V |
| Seria kondensatora | FC |
| Tolerancja | 20% |
| Rodzaj obudowy | fi 5x11mm |
| Raster wyprowadzeń | 2mm |
| Montaż elektryczny | przewlekany (THT) |
| Rodzaj opakowania | luzem |
| Temperatura pracy | -40...+105°C |
| Impedancja | 1,3Ohm |