Kondensator; EEUFC1E102; Panasonic; 1000uF; 25V
Kondensator; niskoimpedancyjny; elektrolityczny; EEUFC1E102; 1000uF; 25V; FR-A; fi 12,5x20mm; 5mm; przewlekany (THT); luzem; Panasonic; RoHS
 Artykuł
Nr kat.: 42991
Nr katalogowy: 42991
Stan: 416 szt.
Ilość minimalna: 2
Wielokrotność: 1
Ilość [ szt. ]Cena netto
2+3,88
Oryginalny symbol producentaEEUFC1E102
Pojemność1000uF
Napięcie pracy kondensatora25V
Seria kondensatoraFR-A
Tolerancja20%
Rodzaj obudowyfi 12,5x20mm
Raster wyprowadzeń5mm
Montaż elektrycznyprzewlekany (THT)
Rodzaj opakowanialuzem
Temperatura pracy-55...+105°C
Impedancja38mOhm